KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994007
nr 1299 4007
Nils Acke, Stilleben. Olja på pannå, signerad. -62,27x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:48:28
100 kr
200 kr
300 kr